Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

termoska-2018-pure-white-05l-1674056648
5677_isoBottle_102_PR_1
5677_isoBottle_119_PR
alfi_Gym_01-(2)
alfi_PV-Sport_1
alfi_Sport_01
alfi_Sport_02
alfi_Sportmotivation_01_FB
4
5
6

Termoska 2018 Pure white 0,5l

Dostupnosť: Na sklade

32,95 €
- praktická termoska s objemom 0,5 l s novým typom náustka
- rozmery: tak akurát do každej tašky – priemer 70 mm, výška 250 mm
- neprenosí sa: váži iba 263 g
- na tesniace vlastnosti je 100 % spoľahlivosť
- kvalitná technológia, za ktorú sa nebojíme zaručiť: ponúkame 10 rokov garanciu na izolačné vlastnosti (udrží nápoje 12 hodín teplé, 24 hodín studené)
- len tak ju nerozbijete, je totiž vyrobená z nerezovej ocele (náustok je vyrobený z kvalitného plastu)
- prežije i tvrdšie zaobchádzanie: odolná voči oderom a nárazom
- môžete ju umývať v umývačke na riad
- nebude sa vás snažiť otráviť, všetky použité materiály sú netoxické
- chcete si ju upraviť podľa svojho štýlu? Skrutkovací náustok môžete vymeniť za typ T II s farebným viečkom (nutné dokúpiť oba diely kompletu!)
*Objem
0,5l

Inteligentná termoska v skratke
Prečo inteligentná? Môžete si vybrať z dvoch náustkov, ktoré možno meniť (druhý náustok je nutné dokúpiť!). Pri type II len otvoríte viečko a pijete! Je to jednoduché a rýchle. Nemusíte sa zdržovať skrutkovaním a nalievaním nápoja do hrnčeka. Túto praktickú vychytávku ocenia hlavne deti, vodiči a športovci – vlastne všetci, ktorí sa chcú rýchlo a jednoducho napiť svojho obľúbeného nápoja v teplote, ktorú si sami zvolia. S našou Inteligentnou termoskou to zvládnete jednou rukou! Typ 2018 s klasickým skrutkovacím náustkom a väčším otvorom na pitie tak doplní celkový komfort inteligentnej termosky.

Predstavte si fľašu na pitie s izolačnými vlastnosťami termosky – ideálne, nemyslíte? Korpus termosky je vyrobený z nerezovej ocele, ktorá zodpovedá hygienickým normám a je odolná voči kyselinám a uhličitanom – zvládne teda uchovať i ovocné džúsy a sýtené nápoje. Nie sú to žiadne padavky – vynikajú odolnosťou voči nárazom a pádom.

Ako to celé funguje? Trocha fyziky: vákuový izolačný obal sa skladá z dvoch nerezových stien oddelených dutinou, v ktorej je vákuum. Tým je obsah termosky dokonale izolovaný od okolitej teploty. 100 % spoľahlivé tesnenie je samozrejmosťou. Údržba je jednoduchá, celú termosku totiž môžete umývať v umývačke na riad.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Než termosku naplníte svojím obľúbeným horúcim nápojom, nechajte ho vychladnúť na teplotu, ktorá je vhodná na pitie! Vzhľadom na svoje izolačné vlastnosti udržuje Inteligentná termoska svoj obsah takmer v konštantnej teplote dlhé hodiny. A verte nám, že obarený jazyk je veľmi nepríjemná vec… Inteligentné termosky ponúkame v objemoch 0,35 l a 0,5 l.

Ešte niečo: Pokiaľ jej chcete dopriať tú najlepšiu starostlivosť a údržbu, dokúpte si k nej aj kefu na umývanie a čistiace tablety značky alfi.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4