Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

Vysoká kvalita, funkčné použitie a množstvo krásnych dizajnov - to sú atribúty, ktoré vypovedajú o produktoch spoločnosti alfi GmbH. Všetky produkty sú vyvinuté nemeckou spoločnosťou alfi GmBH s viac ako storočnou tradíciou, sú vyrobené z netoxických a recyklovateľných materiálov a sú 100 % tesniace.
Výrobky značky alfi sa vyrábajú nielen v nemeckom Wertheime, ale tiež čiastočne v iných krajinách. Všetky produkty ale prechádzajú náročnými výstupnými kontrolami samotného výrobcu aj nemeckými štátnymi kontrolami kvality.

1) Inteligentné termosky

Inteligentná termoska ponúka komfort v kombinácii fľaše na pitie a výhod izolačných vlastností termosky. Inteligentné termosky sú v ponuke v dvoch rôznych prevedeniach. Korpus termosky je vždy rovnaký, pri "Inteligentnej termoske II" sa na pitie musí odklopiť viečko a náustok sa musí pootočiť do polohy na pitie a pri "Inteligentnej termoske 2018" sa viečko odskrutkuje a následne je možné z otvoru piť. Pitný mechanizmus pri Inteligentnej termoske 2018 je vhodný skôr pre staršie deti či dospelých (vďaka širšiemu otvoru na pitie). Náustky na oba uvedené typy termosiek sú vzájomne kompatibilné a je možné ich samostatne dokúpiť.
Korpus termosky je vyrobený z nerezovej ocele, tzn. z hygienického materiálu. Ide o nerezovú potravinársku oceľ, ktorá je odolná voči kyselinám, a to aj voči nápojom obsahujúcim veľké množstvo ovocných kyselín alebo uhličitanov, pričom je výnimočne odolná voči nárazom a úderom. Inteligentná termoska udržuje ideálnu teplotu nápojov niekoľko hodín. Vákuový (izolačný) obal Inteligentnej termosky sa skladá z dvoch nerezových stien oddelených dutinou, v ktorej je vákuum. Týmto je obsah termosky dokonale izolovaný od okolitej teploty. Výrobca garantuje pri Inteligentných termoskách 12 hodín pre teplé nápoje a 24 hodín pre studené nápoje.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pred plnením termosky teplými nápojmi nechajte horúce nápoje vychladnúť na teplotu určenú na pitie! Vzhľadom na svoje izolačné schopnosti udržuje Inteligentná termoska svoj obsah takmer v konštantnej teplote po dobu niekoľkých hodín. Z tohto dôvodu hrozí nebezpečenstvo obarenia horúcimi nápojmi!

Inteligentné termosky sa vyrábajú v objemoch 0,35 l a 0,5 l. Možno ich umývať v umývačke riadu. Termoska s objemom 0,5 l váži 263 g a termoska s objemom 0,35 l váži 223 g.

Izolačné vlastnosti termosky 0,35l

Izolačné vlastnosti termosky 0,5l

2) Termosky bez náustka

Priaznivcov klasických skrutkovacích termosiek zaujme široká ponuka termosiek bez náustka. V krásnych farbách aj v klasickom nereze a v niekoľkých veľkostiach ponúkame kvalitné termosky s výbornými izolačnými vlastnosťami (päťročná garancia, pri termoskách Eco a Perfect 12 hodín pre teplé nápoje a 24 hodín pre studené nápoje).

3) Fľaše na pitie

Fľaše na pitie sú vyrobené z netoxických materiálov (bez vnútorného náteru, bez bisfenolu A, bez ťažkých kovov) a sú hygienicky vhodné, ako všetky produkty značky alfi. Korpus fľaše je vyrobený z nerezovej ocele nepodliehajúcej korózii. Je odolný voči oderom, dopadom a nárazom. Vďaka svojmu širokému otvoru (4,5 cm) je ľahko ručne umývateľný. Fľaše je možné umývať v umývačke riadu. Uzáver je vyrobený z polypropylénu.
Fľaše na pitie nemajú izolačné vlastnosti. Všetky fľaše sú 100 % tesniace vďaka kvalitnému silikónovému tesneniu. Sú tiež vhodné na sýtené nápoje. Fľaše sú dostupné v objemoch 0,4 - 0,9 l. Ku všetkým produktom ponúkame tiež náhradné pitné uzávery, kefy na umývanie a čistiace tablety.
Fľaše na pitie sú v ponuke v dvoch rôznych prevedeniach. Korpus je vždy rovnaký, pri "fľaši II" sa na pitie musí odklopiť viečko a náustok sa musí pootočiť do polohy na pitie a pri "fľaši 2018" sa viečko odskrutkuje a následne je možné z otvoru piť. Náustky na oba uvedené typy fliaš sú vzájomne kompatibilné a je možné ich samostatne dokúpiť.

4) Termonádoby na jedlo

Termonádoby na jedlo sú určené len na uchovanie potravín. Termonádoby sú vyrobené z nerezovej ocele, bez toxínov a bez vnútorného náteru. Ako všetky produkty značky alfi sú 100 % tesniace. Vďaka svojim izolačným vlastnostiam uchovávajú jedlo v teplote, ktorú si sami zvolíte. Sú vhodné na uchovanie nielen teplých potravín (polievky, varené jedlo), ale tiež studených potravín - v letných mesiacoch napr. zmrzliny, šalátov alebo ovocia. Termonádoby je možné naplniť maximálne cca 2 cm pod okraj. Na údržbu ponúkame aj špeciálnu kefu alebo čistiace tablety značky alfi. Mäkká penová hlavica uľahčuje čistenie vnútra nádoby. V ponuke sú v rôznych dizajnoch a veľkostiach.

Izolačné vlastnosti termonádoby 0,35 l

5) Termohrnčeky

Termohrnčeky sú obľúbeným "spoločníkom" v aute, pri ceste do práce aj vo voľnom čase. Termohrnčeky značky alfi sú navyše nárazu aj oderu odolné. Hodia sa do držiakov nápojov vo väčšine áut. Jednoducho sa ovládajú jednou rukou a sú 100 % tesniace, čo oceníte predovšetkým v aute. Korpus termohrnčeka je vyrobený z nerezovej ocele, vhodný pre studené i teplé nápoje. Termohrnčeky alfi využívajú rôzne mechanizmy otvárania a spôsoby pitia.

6) Termokanvice

Termokanvice značky alfi spájajú vysokú kvalitu s vysokou úžitkovou hodnotou a dizajnom, ktorý už niekoľkokrát získal významné ocenenia. Vďaka svojim izolačným vlastnostiam umožňujú uchovanie teplých (čaj, káva) či studených nápojov (voda, džús). Môžete si vybrať zo širokej škály dizajnov, materiálov a farieb. Sú vyrobené z kvalitných materiálov bez toxínov. Väčšina typov kanvíc je špeciálne vyvinutá na obsluhovanie jednou rukou. Firma poskytuje mnohoročnú záruku na izolačné vlastnosti. Do termokanvice je tiež možné vkladať čajový filter, ktorý je buď súčasťou kanvice, alebo ho je možné doobjednať.

7) Chladiace nádoby
Chladiace nádoby značky alfi majú zaujímavý dizajn a sú určené na chladenie fliaš na víno s obsahom 0,7 l a 1,0 l. Nápoje vo fľaši zostanú celé hodiny chladné a čerstvé.

8) Chladiace tašky
Chladiace tašky "2 v 1" spájajú vysokú kvalitu s vysokou úžitkovou hodnotou a dizajnom. Ide o praktickú dizajnovú tašku s chladiacou taškou vo vnútri. Tašku je možné mať zloženú dohromady alebo použiť zvlášť chladiacu tašku, a farebnú vrchnú tašku použiť na ďalšie veci, ktoré nepotrebujú uchovanie v chlade. Všetky typy tašiek disponujú odolnými švami a robustnými popruhmi, ktoré zaručia bezpečný transport aj pri plnom naložení. Tašky sú odľahčené s polstrovanou rukoväťou pre vysoký komfort. Chladiace tašky sú vyrobené bez PVC a toxínov na zdravotne nezávadnú prepravu potravín.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4