Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

Termokanvica Gusto TT steel 1l

Dostupnosť: Na sklade

95,95 €
- moderná vákuová termokanvica s objemom 1 l alebo 1,5 l
- kvalitná technológia, za ktorú sa nebojíme zaručiť: ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti (udrží nápoje 12 hodín teplé, 24 hodín studené)
- nebude sa vás snažiť otráviť, všetky použité materiály sú netoxické
- len tak ju nerozbijete, korpus je totiž vyrobený z dvojstennej nerezovej ocele
- rukoväť z kvalitného pochromovaného plastu
- ľahko sa čistí: stačí umyť v umývačke
- pod dizajnom kanvice je podpísaný dizajnér Martin Hauenstein
*Objem
1l

Termokanvica GUSTO TT v skratke
Vysoká kvalita, nadčasový dizajn a farby, z ktorých si vyberie každý – to sú oceňované termokanvice GUSTO TT od značky alfi. Umožňujú uchovanie teploty horúcich nápojov až po dobu 12 hodín a studených nápojov až po dobu 24 hodín. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú, samozrejme, bez toxínov. Za kvalitnú technológiu sa nebojíme zaručiť, preto ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti. Je možné s nimi manipulovať jednou rukou a vložiť do nich čajový alebo kávový filter, ktoré možno zakúpiť zvlášť.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Termokanvica sa stane ozdobou vášho jedálneho stola, nie je ale určená na prenášanie nápojov. V takom prípade by hrozilo poškodenie kanvice a obarenie – a to nechcete zažiť, verte nám. Potrebujete termosku na cesty? Vyberte si z našej ponuky  klasických termosiek so skrutkovacím viečkom.

Ešte niečo:

Pokiaľ jej chcete dopriať tú najlepšiu starostlivosť a údržbu, dokúpte si k nej tiež kefu na umývanie čistiace tablety značky alfi.

Máte radi čaj a kávu? Potom sa vám bude hodiť čajový filter kávový filter, s ktorých pomocou môžete obľúbené nápoje pripravovať priamo v termokanvici.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4