Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

termokonvice-albergo-steel-2l-toptherm
termokonvice-albergo-steel-2l-toptherm2

Termokanvica Albergo steel 2l (Toptherm)

Dostupnosť: Na sklade

99,95 €
- nadčasový dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru
- kvalitná technológia, za ktorú sa nebojíme zaručiť: ponúkame 5 rokov garancie na izolačné vlastnosti (udrží nápoje 12 hodín teplé, 24 hodín studené)
- nebude sa vás snažiť otráviť, všetky použité materiály sú netoxické
- telo: dvojstenná nerezová oceľ
- jednoduchá a praktická manipulácia jednou rukou: to zvládne každý!
- ľahko sa čistí
- rozmery 172,5 x 138 x 287 mm
- hmotnosť 1061 g
*Objem
2l

Termokanvica Albergo v skratke

Vysoká kvalita, nadčasový dizajn a možnosť výberu z niekoľkých objemov – to sú oceňované termokanvice Albergo od značky alfi. Umožňujú uchovanie teploty horúcich nápojov až po dobu 12 hodín a studených nápojov až po dobu 24 hodín. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú, samozrejme, bez toxínov. Za kvalitnú technológiu sa nebojíme zaručiť, preto ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti. Je možné ňou manipulovať jednou rukou a vložiť do nej čajový alebo kávový filter, ktorý je možné zakúpiť zvlášť.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Termokanvica sa stane ozdobou vášho jedálneho stola, nie je ale určená na prenášanie nápojov. V takom prípade by hrozilo poškodenie kanvice a obarenie – a to nechcete zažiť, verte nám. Potrebujete termosku na cesty? Vyberte si z našej ponuky  klasických termosiek so skrutkovacím viečkom.

Ešte niečo:

Pokiaľ jej chcete dopriať tú najlepšiu starostlivosť a údržbu, dokúpte si k nej tiež kefu na umývanie a čistiace tablety značky alfi.

Máte radi čaj a kávu? Potom sa vám bude hodiť čajový filter a kávový filter, s ktorých pomocou môžete obľúbené nápoje pripravovať priamo v termokanvici.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4