Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

termokonvice-skyline-celadon-green-mat-1l
termokonvice-skyline-celadon-green-mat-1l-2-1674568030
termokonvice-skyline-celadon-green-mat-1l-3-1674568030

Termokanvica SKYLINE celadon green mat 1l

Dostupnosť: Na sklade

63,95 €
- moderná vákuová kanvica s objemom 1 l v zaujímavých farebných kombináciách
- kvalitná technológia, za ktorú sa nebojíme zaručiť / 5 rokov garancia na izolačné vlastnosti (udrží nápoje 12 hodín teplé, 24 hodín studené)
- nebude sa vás snažiť otráviť, všetky použité materiály sú netoxické
- kovové telo, sklenená vnútorná nádoba, vrchná vrstva z odolného laku, viečko a rukoväť z kvalitného pochrómovaného plastu
- jednoduchá a praktická manipulácia jednou rukou aj vďaka príjemnej ergonomickej rukoväti - to zvládne každý!
- ľahko sa čistí a je úplne recyklovateľná
- za dizajnom kanvice stoja dizajnéri Christian Rummel a Tim Storti
*Objem
1l

Termokanvica SKYLINE v skratke

Vysoká kvalita, atypický dizajn, zaujímavá paleta farieb a výber z troch variantov objemu - také sú termokanvice SKYLINE, novinka roku 2021 značky alfi. Umožňujú uchovanie teploty horúcich nápojov až po dobu 12 hodín a studených nápojov až po dobu 24 hodín. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú, samozrejme, bez toxínov. Za kvalitnú technológiu sa nebojíme zaručiť, preto ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti. Je možné s nimi manipulovať jednou rukou a vložiť do nich čajový alebo kávový filter, ktoré možno zakúpiť zvlášť. Funkcia AromaSafe, zaručujúca dokonalú chuť nápojov, je pri termokanviciach alfi už samozrejmosťou.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Termokanvica sa stane ozdobou vášho jedálneho stola, nie je ale určená na prenášanie nápojov. V takom prípade by hrozilo poškodenie kanvice a obarenie – a to nechcete zažiť, verte nám. Potrebujete termosku na cesty? Vyberte si z našej ponuky  klasických termosiek so skrutkovacím viečkom.

Ešte niečo:

Pokiaľ jej chcete dopriať tú najlepšiu starostlivosť a údržbu, dokúpte si k nej tiež kefu na umývanie čistiace tablety značky alfi.

Máte radi čaj a kávu? Potom sa vám bude hodiť čajový filter kávový filter, s ktorých pomocou môžete obľúbené nápoje pripravovať priamo v termokanvici.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4