Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

termokonvice-signo-spicy-mustard-1l
termokonvice-signo-spicy-mustard-1l_2-1674655656
termokonvice-signo-spicy-mustard-1l_4-1674655656
termokonvice-signo-spicy-mustard-1l_3-1674655656
termokonvice-signo-spicy-mustard-1l_5-1674655656

Termokanvica SIGNO spicy mustard 1l

Dostupnosť: Na sklade

55,95 €
- moderná vákuová kanvica s objemom 1 l v nádherných farebných kombináciách
- kvalitná technológia, za ktorú sa nebojíme zaručiť: ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti (udrží nápoje 12 hodín teplé, 24 hodín studené)
- nebude sa vás snažiť otráviť, všetky použité materiály sú netoxické
- kovové telo, sklenená vnútorná nádoba, vrchná vrstva z odolného laku, viečko a rukoväť z kvalitného pochromovaného plastu
- jednoduchá a praktická manipulácia jednou rukou: to zvládne každý!
- ľahko sa čistí a je úplne recyklovateľná

*Objem
1l

Termokanvica SIGNO v skratke
Vysoká kvalita, nadčasový dizajn a farby, z ktorých si vyberie každý – to sú oceňované termokanvice SIGNO od značky Alfi. Umožňujú uchovanie teploty horúcich nápojov až po dobu 12 hodín a studených nápojov až po dobu 24 hodín. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú, samozrejme, bez toxínov. Za kvalitnú technológiu sa nebojíme zaručiť, preto ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti. Je možné s nimi manipulovať jednou rukou a vložiť do nich čajový alebo kávový filter, ktoré možno zakúpiť zvlášť.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Termokanvica sa stane ozdobou vášho jedálneho stola, nie je ale určená na prenášanie nápojov. V takom prípade by hrozilo poškodenie kanvice a obarenie – a to nechcete zažiť, verte nám. Potrebujete termosku na cesty? Vyberte si z našej ponuky  klasických termosiek so skrutkovacím viečkom.

Ešte niečo:

Pokiaľ jej chcete dopriať tú najlepšiu starostlivosť a údržbu, dokúpte si k nej tiež kefu na umývanie čistiace tablety značky alfi.

Máte radi čaj a kávu? Potom sa vám bude hodiť čajový filter kávový filter, s ktorých pomocou môžete obľúbené nápoje pripravovať priamo v termokanvici.

 

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4