Termosky, fľaše na pitie, termohrnčeky , termokanvice, termonádoby na jedlo

termokonvice-drive-white-1l
termokonvice-drive-white-1l-2-1710167096
termokonvice-drive-white-1l-3-1710167096

Termokanvica Drive white 1l

Dostupnosť: Produkt nie je skladom!

71,95 €
- moderná vákuová termokanvica s objemom 0,7 l alebo 1 l
- kvalitná technológia, za ktorú sa nebojíme zaručiť: ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti (udrží nápoje 12 hodín teplé, 24 hodín studené)
- nebude sa vás snažiť otráviť, všetky použité materiály sú netoxické
- len tak ju nerozbijete, je totiž vyrobená z nerezovej ocele
- ľahko sa čistí: stačí umyť v umývačke
- pevne uzavierateľné viečko
*Objem
1l

Termokanvica Drive v skratke

Vysoká kvalita, nadčasový dizajn a možnosť výberu z niekoľkých objemov – to sú oceňované termokanvice od značky alfi. Umožňujú uchovanie teploty horúcich nápojov až po dobu 12 hodín a studených nápojov až po dobu 24 hodín. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú, samozrejme, bez toxínov. Za kvalitnú technológiu sa nebojíme zaručiť, preto ponúkame 5 rokov garanciu na izolačné vlastnosti. Je možné do nich vložiť čajový alebo kávový filter, ktoré sa dajú zakúpiť zvlášť.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Termokanvica sa stane ozdobou vášho jedálneho stola, nie je ale určená na prenášanie nápojov. V takom prípade by hrozilo poškodenie kanvice a obarenie – a to nechcete zažiť, verte nám. Potrebujete termosku na cesty? Vyberte si z našej ponuky  klasických termosiek so skrutkovacím viečkom.

Ešte niečo:

Pokiaľ jej chcete dopriať tú najlepšiu starostlivosť a údržbu, dokúpte si k nej tiež kefu na umývanie čistiace tablety značky alfi.

Máte radi čaj a kávu? Potom sa vám bude hodiť čajový filter kávový filter, s ktorých pomocou môžete obľúbené nápoje pripravovať priamo v termokanvici.

  •  

    +420 739 468 412

  •  

    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  •  

    Ohradní 1440/2a, Praha 4